sennik: Jeleń

2
5 Rate

Tagi:

sen o jeleniu / jeleń sennik / ryczący jeleń we śnie / atakujący jeleń sennik / łania sennik
Jeleń pojawiający się we śnie oznacza umiejętność podejmowania rozsądnych, dojrzałych wyborów. Co więcej sen o jeleniu jest wróżbą wiernej i trwałej przyjaźni, jaka nas może spotkać. Znaczenie snu jeleń z dużym porożem to niezaspokojone potrzeby erotyczne. W snach mężczyzn jest on symbolem ich seksualności, natomiast w snach kobiet oznacza marzenia erotyczne. 

Jeśli w swoim śnie widzisz jelenia, w Twoim otoczeniu może się znajdować ktoś bardzo zarozumiały i zazdrosny, ale możesz go nie zauważać. Jeleń w parku wróży nadchodzące nieszczęście, którego nie dasz rady uniknąć. Stado jeleni zwiastuje nawiązanie nowych przyjaźni. 

Kiedy śni Ci się ryczący jeleń, otrzymasz dobrą wiadomość. Gdy bezskutecznie go ścigasz, jedno z Twoich marzeń nigdy się nie spełni. Jeśli obserwujesz biegające jelenie, Twoje przedsięwzięcia zakończą się sukcesem. Gdy jelenie ze sobą walczą, w przyszłości zdobędziesz pewną wiedzę. 

Łania symbolizuje wielki zaszczyt, który Cię spotka. 

Jeśli we śnie to Ty jesteś jeleniem, jesteś zbyt naiwny i ktoś może Cię wykorzystać. Jeżeli jeleń Cię ściga, na swojej drodze napotkasz pewne trudności, ale masz szansę je przezwyciężyć. 

Kiedy jeleń Cię atakuje podczas snu, dowiesz się czegoś ciekawego. Zabicie jelenia oznacza długie dążenia do rozwiązania problemów. Polowanie na niego dla biznesmenów wróży poszukiwanie odpowiedniego wspólnika. Rogi jelenia są symbolem zagrożenia. Jego oswojenia zaś oznacza początek nowej przyjaźni.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


mysza | 5 star star star star star
nigdy nie widzialam na zywo jelenia ale czesto pojawia sie w moich snach. moze faktycznie jestem zbyt naiwna ? musze starac sie zaczac patrzec bardziej krytycznie na ludzi. jelen w snie jest zawsze przyjazny i jesczze nigdy nie chcual mnie zranic. co to moze oznaczac?
watercontainer | 5 star star star star star
snilo mi sie ze jestem jeleniem :D ale tylko ta czesc byla zabawna z calego snu. potem mi sie snilo ze scigalam innego jelenia

Zobacz także: