sennik: Jezioro

1
5 Rate

Tagi:

sen o jeziorze / jezioro sennik / przeglądać się w jeziorze sennik / tonąć w jeziorze sen / zwierzęta w jeziorze sennik
Według sennika jezioro oznacza zachodzące w Twoim życiu zmiany. Musisz teraz podjąć pewne decyzje lub zacząć działać w określony sposób. Znaczenie snu jezioro to także nowe znajomości. Jest ono oznaką ukojenia nerwów, a także zwiastuje odpoczynek. 

Kiedy jesteś nad jeziorem, czeka Cię relaks i wypoczynek, który teraz bardzo Ci się przyda. Kąpiel w jeziorze to wielka radość. Gdy łowisz w nim ryby, zaczniesz się bardziej poświęcać pracy, co na pewno Ci się opłaci. Spokojne jezioro jest wskazówką, by nie popadać w rutynę. Kiedy jest ono brudne, chwilowo dosięgną Cie kłopoty. Jezioro bez wody jest symbolem Twojego irytowania innych. Jeśli jego tafla jest zamarznięta, zignorujesz niepotrzebnie czyjeś ostrzeżenie. 

Sen jeziorze jest tłumaczony również jako powodzenie w miłości lub kłopoty małżeńskie (jeśli sen miał negatywny charakter). 

Kiedy we śnie przeglądasz się w tafli jeziora, czekają Cię przyjemne chwile w gronie bliskich. Jezioro pokryte mułem zwiastuje nieudany związek, przez który osłabnie Twoja pewność siebie. Sztorm na jeziorze symbolizuje problemy i zmartwienia. Nie zniechęcaj się jednak przez nie do działania. 

Jeżeli widzisz w jeziorze zwierzęta, czeka Cię wiele porażek, które będą miały wpływ na Twoje życie. 

Port nad jeziorem symbolizuje okres zadowolenia i spokoju. W Twoim życiu zapanuje stabilizacja. 

Sen o tonięciu w jeziorze oznacza niepokoje wewnętrzne i walkę z emocjami.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Kinga | 5 star star star star star
bardzo dobry sennik. ciekawa interpretacja. juz kolejny raz mi sie sprawdzilo. mam nadzieje ze dalej tak bedzie i ze wiekszosc snow bedzie taka pozytywna :) pozdrawiam serdecznie :) w koncu udalo mi sie dobrze interpretowac moje sny :)

Zobacz także: