sennik: Kaczka

3
5 Rate

Tagi:

znaczenie snu o kaczce / sen o kaczce / kaczka sennik / widzieć we śnie kaczkę / zabić kaczkę sennik / karmić kaczkę sennik
Sen o kaczce oznacza, że możesz liczyć na powodzenie i poprawę sytuacji życiowej. Ponadto według sennika kaczka jest symbolem łatwowierności i niedojrzałości, którą wykazujesz Ty lub osoba w Twoim otoczeniu, na przykład partner. Kaczka pojawiająca się we śnie może obrazować również przytłoczenie i ograniczenie, ponieważ jest symbolem duchowej wolności. 

Jeśli kaczka w Twoim śnie lata, możesz liczyć na dobrobyt. Kiedy nurkuje, uda Ci się uniknąć jakichś kłopotów. Kaczka pływająca na wodzie symbolizuje niepomyślne wiadomości. Kiedy karmisz kaczkę, pomożesz komuś, jednak nie możesz liczyć na nic w zamian. 

Kaczka domowa jest oznaka przywiązania do domu rodzinnego. Znaczenie snu kaczka dzika to dalekie podróże. Kiedy śni Ci się kaczka pieczona, pogorszy się Twoja sytuacja materialna. Kaczka martwa symbolizuje wtrącanie się kogoś w Twoje życie. Kaczka czarna to zapowiedź pecha. Kiedy śnisz o kaczce białej, czeka Cię urodzaj. Kaczka kolorowa oznacza radość i spokój. Mała kaczuszka jest symbolem sukcesu na gruncie zawodowym i prywatnym. Zabicie kaczki symbolizuje pozbycie się wrogów. Jeśli widzisz we śnie stado kaczek, możesz liczyć na dobre dochody.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


serious | 5 star star star star star
po snie z pieczona kaczka moja sytuacja pieniezna zmienila sie bardzo na minus.. mam nadzieje ze w koncu sie ustabilizuje
Mateusz | 5 star star star star star
Miałem dwa sny o kaczce: W pierwszy ona sobie po prostu pływała po wodzie, jak normalna kaczka, wtedy właściwie nic się w moim życiu nie zmieniło, w drugim zaś kaczka była agresywna, atakowała mnie więc maczetą która leżała obok na trawie pociachałem ją. W tym też dniu udało mi się wygryźć mojego konkurenta w pracy. Świetny sennik, wszystko prosto i świetnie wytłumaczone.
Olga z Krakowa | 5 star star star star star
Miałam sen w którym głaskałam małą kaczuszke później dostałam awans. Sennik sie nie mylił:D

Zobacz także: