sennik: Kamienie

3
5 Rate

Tagi:

kamienie sennik / znaczenie snu o kamieniach / sen o kamieniach / kamienie w ustach sennik / chodzić po kamieniach we śnie / rzucać kamieniami sennik
Jeśli śniesz o kamieniach, może czekać Cię jakaś ciężka praca do wykonania, jednak możesz liczyć na jakąś nagrodę po jej ukończeniu. Poza tym sen o kamieniach jest symbolem trudów dnia codziennego, jakie się nam przydarzają. Według sennika kamienie wróżą także człowieka nieczułego i upartego w naszym otoczeniu. Ciężko będzie do niego dotrzeć. 

Małe kamienie oznaczają drobne nieprzyjemności. Kamienie ogromnych rozmiarów są symbolem straty czegoś ważnego. Kamień leżący na drodze symbolizuje trudną do pokonania przeszkodę. Jeśli w Twoim śnie kamienie spadają z nieba, przygotuj się na kłopoty. Kamienie widziane w wodzie są oznaką zawodu miłosnego. Jeśli śnisz o kamieniach szlachetnych dążenie do wygód i dobrobytu może Cię zgubić. Kamienie w ustach są symbolem choroby. Znaczenie snu kamienie kolorowe to szczęście. Jeśli zbierasz we śnie kamienie, przygotuj się na otrzymanie spadku. Chodzenie po kamieniach jest wróżbą trosk i problemów. Budowanie czegoś z kamieni oznacza plany, które się spełnią i przyniosą korzyści. Rzucanie kamieniami jest symbolem kłótni. Sen o kamieniach wożonych podczas snu to ciężka praca, jaka nas czeka.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


biedronka | 5 star star star star star
warto bylo tyle pracowac :) w koncu moge pojechac na wymarzone wakacje!
biedronka | 5 star star star star star
warto bylo tyle pracowac :) w koncu moge pojechac na wymarzone wakacje!
Korek | 5 star star star star star
Zdarzy mi się śnić o kamieniach, nie są one jakieś duże czy małe, no są normalnych rozmiarów. Sennik po raz kolejny się sprawdził, dostaję w pracy masę zadań ale zawszę po ich wykonaniu mogę liczyć na nagrodę.

Zobacz także: