sennik: Karmienie piersią

3
5 Rate

Tagi:

karmić piersią sennik / znaczenie snu o karmieniu piersią / karmić cudze dziecko sennik / karmić piersią swoje dziecko we śnie
Kobiece piersi we śnie stanowią symbol zarówno kobiecości oraz seksualności, jak również ciepła i miłości matki. Jeżeli kobieta śni, że ma małe i niekształtne piersi, prawdopodobnie ma ona niską samoocenę oraz kłopoty w kontaktach z mężczyznami. Mężczyzna śniący o piersiach może się spodziewać powodzenia w relacjach z płcią przeciwną. Jeżeli to on ma piersi we śnie, osiągnie duże sukcesy materialne przy wsparciu swojej matki. 

Sen o karmieniu piersią dla młodej kobiety może być zapowiedzią zajścia przez nią w ciążę. Jeżeli śni o tym kobieta starsza, jest ona osobą opiekuńczą i matkuje innym. 

Jeżeli we śnie to my karmimy piersią dziecko, posiadamy instynkt macierzyński i przepełniają nas matczyne uczucia. Znaczenie snu karmienie piersią kiedy to ktoś nas karmi to zagubienie, brak poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Jednak niedługo te uczucia przeminą i odnajdziesz w końcu szczęście. 

Według sennika karmienie piersią własnego dziecka jest to dla niego dobrą wróżba na przyszłość. Kiedy mężczyzna śni o tym, ze jego partnerka karmi piersią, czeka ich pomyślność i szczęście w związku. 

Jeśli widzisz jak matka karmi swoje dziecko piersią, czekają na Ciebie nowe możliwości, z których powinieneś skorzystać. Karmiąca matka może również być symbolem pragnienia macierzyństwa. 

Karmienie cudzego dziecka piersią to oznaka bezinteresownej pomocy okazywanej innym.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Mirek | 5 star star star star star
Sennik się sprawdza.. Serdecznie polecam!
pink56 | 5 star star star star star
Sniło mi sie ze karmilam czyjes dziecko piersia. Kilka dni pozniej wyswiadczylam komus duuuza przysluge.
Klaudia | 5 star star star star star
Śniło mi się, że karmiłam piersią sennik karmienie piersią miesiąc po okazało się, że jestem w ciązy, wow.

Zobacz także: