sennik: Kraść

2
5 Rate

Tagi:

sen o kradzieży / kraść sennik / kradzież kwiatów sennik / kradzież samochodu sennik / kraść ubrania we śnie
Sen o kradzieży oznacza, że za dużo uwagi poświęcasz na sprawy materialne. Przez to możesz przeoczyć to, co naprawdę ważne w życiu. Kradzież wyraża również nasze cierpienie z jakiegoś powodu czy też doznanie krzywdy. 

Kiedy ktoś nas okradł we śnie, możemy liczyć na dobre interesy. Jeśli to my kogoś okradliśmy, należy liczyć się ze stratami i niepowodzeniem. Według sennika kradzież słodyczy to wróżba niewielkich problemów ze zdrowiem. Kradzież pieniędzy oznacza, że teraz trzeba uważać na osoby w Twoim otoczeniu. Kradzież kosztowności jest związana z porażką. Wszelkie starania pójdą teraz na marne. Kradzież u kogoś w domu oznacza, że Twoje relacje z ludźmi ulegną pogorszeniu. 

Kradzież kwiatów jest symbolem dobrych intencji, które doprowadzą Cię do złego czynu. Kradzież butów oznacza poczucie winy z powodu jakiegoś czynu. Kradzież samochodu zwiastuje jakąś wielką stratę. Kradzież złota to znak, że otrzymasz złe wiadomości. Kradzieży w sklepie wróży utratę dobrego imienia. Kradzież ubrań to potrzeba posiadania jak największej liczby dóbr i materialistyczne podejście do wielu spraw.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Stanislawa | 5 star star star star star
dla mnie kradziez wydaje sie byc czyms nie do pomyslenia zarowno w zyciu, jak rowniez w snie. cale szczescie jeszcze nigdy mi sie nie snilo. mam nadzieje ze tak zostanie. nie chcialabym byc zlodziejem nawet w snie
stonka66 | 5 star star star star star
snilo mi sie ze ukradlam kwiaty. mimo dobrych intencji czekal mnie koniec taki jak zlych zlodzieji

Zobacz także: