sennik: Kupować mieszkanie

0

Tagi:

kupować mieszkanie w śnie / opuszczone mieszkanie w śnie / mieszkanie na parterze w śnie / duże mieszkanie / sprzedać mieszkanie w śnie
Jeżeli śni ci się, że kupujesz mieszkanie może to oznaczać, że wkrótce opuszczą cię twoi przyjaciele. Powody tej straty mogą być różne.
 
Jeśli głównym motywem snu jest wynajmowanie mieszkania to z kolei zapowiada, że twoja sytuacja życiowa już wkrótce bardzo się poprawi.
 
Sen, w którym wyraźnie widzisz swoje mieszanie to znak, że wkrótce ktoś zaprosi cię do siebie i będziesz się tam czuć jak w swoim mieszkaniu. Podobnie interpretuje się sen o tym, że przebywasz w swoim mieszkaniu.
 
Jeżeli śni ci się, że przebywasz w mieszkaniu, w którym mieszkałeś kilka lat temu to sen taki zwiastuje nadejście bardzo dobrych informacji.
 
Opuszczone mieszkanie to symbol, który zapowiada, że wkrótce będziesz mieć sporo wydatków. Musisz się do nich poważnie przygotować.
 
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest obce mieszkanie. to jest to wróżba bardzo złego czasu dla twojej rodziny.
 
Mieszkanie na parterze to sen, który zwiastuje ci bardzo beztroskie życie, które niezakłócone będzie problemami i troskami.
 
Duże mieszkanie to wróżba dużego majątku jaki zdobędziesz.
 
Ciasne mieszkanie widziane we śnie wróży ci, że nie uda ci się zrealizowanie swoich planów.
 
Mieszkanie ładne i zadbane to znak, że sporo będziesz mógł osiągnąć dzięki swojej roztropności.
 
Z kolei mieszkanie zniszczone, zrujnowane widziane we śnie będzie zapowiadać chorobę którejś z bardzo bliskich ci osób.
 
Sen o tym, że oglądasz mieszkanie to zapowiedź zmian w życiu. Będą to zmiany bardzo poważne, które będą mieć spory wpływ na cała twoją przyszłość.
 
Jeżeli w swoim śnie widzisz czyjeś mieszkanie oznacza to, że przed tobą sporo trudnych decyzji.
 
Jeżeli widzisz we śnie mieszkanie zalane wodą, gdzie woda jest czysta i przejrzysta to jest to zapowiedź sporych zysków w twoim życiu. Jeżeli jednak woda jest brudna, mętna to sen taki zapowiada wiele zmartwień i przykrości.
 
Jeżeli głównym motywem jest przeprowadzka do innego mieszkania to jest to dla ciebie znak, że pewne działania powinieneś podjąć w późniejszym czasie. Dobrze na tym wyjdziesz.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Zobacz także: