sennik: Martwy pies

0

Tagi:

martwy pies / pies / chory pies
Powszechnie znane jest twierdzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka i właściwie trudno się z tym nie zgodzić. Nie dość, że pozytywnie oddziałuje na naszą psychikę, to jeszcze ochrania nas i nasz dom przed niebezpieczeństwami. Pojawiający się w marzeniach sennych może symbolizować przyjaciela, wroga, oddanie, zdradę, szczerość, kłamstwo, wierność, niskie pobudki, strach, brutalność, bezwzględność, bezpieczeństwo, miłość i odwagę. Jaka jest więc interpretacja snu o martwym psie?
Szczegółowe znaczenie snu:
-Pies, który jest martwy, pojawiający się w naszym śnie nie wróży niczego dobrego. Tłumaczy się go na różne sposoby: jako brak intuicji w pewnych sytuacjach, nieprzychylnych Ci ludzi dookoła bądź też Twój niemoralny występek.
-Martwy pies we śnie informuje, że jest coś martwego w Twojej duszy i jest to coś, co koniecznie musisz przywrócić do życia.
-W sytuacji, gdy biznesmen śni o martwym psie, wówczas oznacza to, że osoba śniąca będzie starała się osiągnąć cel za wszelką cenę, co nie wyłącza zastosowania nieuczciwym metod i środków.
-Umierający pies jako temat przewodni naszego snu może symbolizować koniec jakiejś relacji w Twoim życiu albo też wyjście z własnej strefy komfortu, która dotychczas zapewniała Ci bezpieczeństwo.
-Dopuszczanie się zabójstwa psa jako temat przewodni snu posiada następującą interpretację: do śniącego wrócą wszystkie bezduszne występki, których się dopuścił i pożałuje tego gorzko.
- Śnił Ci się martwy zły pies bądź jego zabicie? Czekają więc na Ciebie zadowalające wieści. Rozprawisz się z przeciwnikami na polu zawodowym i spotka Cię jakaś nagroda finansowa.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Zobacz także: