sennik: Mieszkanie

3
5 Rate

Tagi:

sen o mieszkaniu / opuszczone mieszkanie w śnie / duże mieszkanie w śnie / ciasne mieszkanie w śnie
Sen o mieszkaniu interpretujemy na wiele sposobów. Tłumaczenie snu o mieszkaniu jest bowiem zależne od tego jaki jest kontekst całego snu, co się w nim dzieje i jakie jeszcze inne symbole we śnie się pojawiają.
 
Jeżeli śni ci się swoje własne mieszkanie, jeśli we śnie w nim przebywasz to oznacza to, że u kogoś kto cię wkrótce zaprosi będziesz się czuć jak w domu.
 
Jeżeli natomiast śni ci się mieszkanie, w którym mieszkałeś dawniej to jest to zwiastun nadejścia bardzo wesołych nowin i samych dobrych wiadomości.
 
Obce mieszkanie jako symbol senny to zapowiedź bardzo przykrych czasów jakie teraz nastaną w twoim życiu.
 
Sen, w którym widzisz opuszczone i stare mieszkanie zapowiada, że będziesz mieć wkrótce bardzo duże wydatki. Najlepiej jeżeli przygotujesz się do tego już teraz.
 
Sen, w którym głównym motywem jest mieszkanie na parterze to zawsze zwiastun bardzo beztroskiego życia jakie będziesz prowadzić.
 
Jeżeli przyśniło ci się duże mieszkanie to możesz spodziewać się bardzo dużego majątku.
 
Z kolei sen o bardzo ciasnym i niewielkim mieszkaniu sugeruje ci, że jednak nie uda ci się zrealizować wszystkich swoich planów.
 
Bardzo ładne mieszkanie jako symbol senny oznacza, że bardzo dużo osiągniesz dzięki swojej roztropności.
 
Jeżeli w swoim śnie widzisz mieszkanie, które jest zniszczone lub nawet zrujnowane to jest to zapowiedź poważnej choroby bliskiej ci osoby.
 
Sen, w którym własnie oglądasz mieszkanie to zawsze zapowiedź bardzo poważnych zmian w życiu. Będą mieć one wpływ na całą twoją przyszłość.
 
Kupowanie mieszkania we śnie oznacza, że twoi przyjaciele mogą cię wkrótce opuścić z niewiadomych przyczyn.
 
Jeżeli śni ci się, że wynajmujesz mieszkanie jest to znak, że bardzo poprawi się twoja obecna życiowa sytuacja.
 
Sen o przeprowadzce to innego mieszkania to dla ciebie sugestia, że to co chcesz zrobić teraz szybko, lepiej jednak zrobić nieco później, ponieważ to na tym dobrze wyjdziesz.
 
Sen, w którym widzisz czyjeś mieszkanie zapowiada, że teraz przed tobą sporo bardzo trudnych decyzji.
 
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Lukasz | 5 star star star star star
Nie mogłem znaleźć wyjście z mieszkania. Nie wiedziałem czyje to jest mieszkanie, ani nikogo tam nie było. Dużo drzwi próbowałem odtworzyć, ale zawsze wracałem do pokoju z dużym portretem na ścianie. Co o tym myślicie?
Lukasz | 5 star star star star star
Nie mogłem znaleźć wyjście z mieszkania. Nie wiedziałem czyje to jest mieszkanie, ani nikogo tam nie było. Dużo drzwi próbowałem odtworzyć, ale zawsze wracałem do pokoju z dużym portretem na ścianie. Co o tym myślicie?
Aania | 5 star star star star star
mi sen o mieszkaniu zwiastuje sukces w tym co robie :) jak widac nie kazda interpretacja sie zawsze sprawdza

Zobacz także: