sennik: Ogień

1
5 Rate

Tagi:

sen o ogniu / sennik ogień / sennik gasić ogień / sennik widzieć ogień / sennik ogień rozpalać / sennik ogień w piecu
Według sennika ogień to symbol ogromnej mocy – może mieć zarówno charakter twórczy, jak też niszczycielski. Sen o ogniu jest więc bardzo często niezwykle złożonym zjawiskiem, który może być rozmaicie interpretowany.

Ogień jest często symbolem odrodzenia oraz nowego życia. Sen o ogniu może się więc pojawiać w przełomowych momentach życia osoby śniącej. Kiedy to na przykład zaczynamy zupełnie nowy etap w życiu, albo podejmujemy jakąś ważną decyzję.

Jeżeli śnimy o ogniu, który daje przyjemne ciepło i jednocześnie nie jest dla nikogo szkodliwy, to jest to bardzo dobry symbol. Często bowiem nawiązuje on do miłości, zaangażowania w związek, albo pożądania.

Z kolei ogień złowrogi to nawiązanie do złych emocji, złości i chaosu panującego w życiu osoby śniącej.

Jeśli widzimy we śnie bliską osobę, która stoi w płomieniach to jest to zapowiedź jej poważnej choroby. Uda się ja jednak pokonać.

Pożar domu i mocny ogień w jego pomieszczeniach zwiastuje bardzo duże kłopoty rodzinne, które ciągnąć się będą przez bardzo długi czas. Wiele senników interpretuje ten sen również jako zapowiedź poważnych strat.

Sen o gaszeniu ognia to ostrzeżenie. Powinieneś porzucić wszystkie wątpliwe plany, które wydają się być raczej nie do zrealizowania.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Dominik Wojna | 5 star star star star star
Serdecznie polecam :)

Zobacz także: