sennik: Okno

3
5 Rate

Tagi:

sen o oknie / okno sennik / czyste okno sennik / myć okna we śnie / okno za kratami sennik
Sen o oknie może mieć bardzo wiele znaczeń. Według sennika ono jest jednym z bardzo ciekawych motywów sennych. Jeżeli bowiem we śnie widzimy okno to jest to nawiązanie do tego, aby zwrócić większą uwagę na to kto nas otacza i w ogóle jakie jest nasze otoczenie. Okno jest bardzo często metaforą postrzegania świata.

Jeżeli we śnie spoglądamy przez okno i widzimy tam piękną pogodę, to jest to znak, że w realnym życiu jest nam bardzo dobrze. Otaczają nas pozytywni ludzie i wszystko układa się po naszej myśli. Jeżeli natomiast widok z okna jest bardzo ponury i przybijający to jest to znak, że za bardzo izolujemy się od świata. Taki sen nawiązuje często też do złego i niekorzystnego okresu w naszym życiu.

Sen o brudnym oknie zapowiada, że w najbliższym czasie w naszym życiu czeka nas wiele niejasnych sytuacji, które będą trudne do wyjaśnienia. Jeżeli jednak nie będziemy się wdawać w żadne intrygi, to sporo z tych sytuacji możemy uniknąć.

Z kolei czyste okno to zapowiedź dużego powodzenia i szczęścia. W najbliższym czasie twoje życie obfitować będzie w pozytywne zdarzenia.

Jeżeli we śnie myjesz okno to jest to wyraźny sygnał do tego, aby zdecydowanie większą uwagę przywiązać do tego jak zachowujemy się w stosunku do niektórych ludzi. Wiele naszych zachowań może być bardzo nieodpowiednich, a my może nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Sen o oknie otwartym zapowiada szczęśliwe małżeństwo oraz pojawienie się zupełnie nowych możliwości w związku. Natomiast okno zamknięte zapowiada spore kłótnie z partnerem, często duże trudności z wyrażaniem swoich emocji i uczuć.

Okno za kratą to ostrzeżenie przed problemami z prawem.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Tomek | 5 star star star star star
dla mnie okno zawsze jest dobrym symbolem. szczegolnie jezeli sni mi sie jakis ciekawy widok ktory za nim sie pojawia. szczegolnie lubie sny gdy za oknem swieci slonce. napaja mnie to zawsze pozytywna energia na caly dzien :)
piela66 | 5 star star star star star
zawsze mi sie sni dobra pogoda. pozniej duzo dobrego dzieje sie w moim zyciu.. mam nadzieje ze tak bedzie i tym razem c:
Jarek | 5 star star star star star
Moje sny o oknach wyglądają tak, że przez chwilę jest czyste niebo, ładna polana, pełno kolorów, a zaraz pojawiają się chmury które próbują przysłonić słońce, jeśli im się to uda to okno staje się wtedy brudne, ale jeśli słońce przebije się przez chmury to okno od razu staje się czyste. Nie wiem jak to interpretować.

Zobacz także: