sennik: Okulary

1
5 Rate

Tagi:

sen o okularach / znaczenie snu okulary / zgubić okulary we śnie / rozbite okulary sennik / czarne okulary sennik
Według sennika okulary we śnie nawiązują często do tego, że wreszcie dostrzeżesz coś, czego wcześniej nie widziałeś. Na jaw wyjdzie wiele spraw. Sen o okularach to też często znak, że w realnym życiu czujesz mocną potrzebę zwrócenia uwagi na siebie, albo na jakąś ważną dla ciebie sprawę.

Czarne okulary to bardzo często nawiązanie do Twojego pesymistycznego podejścia do życia i wielu spraw. Czasami sen taki znaczy, że w życiu jesteś osobą skrytą – wolisz nie zwracać na siebie uwagi, nie chcesz się wyróżniać.

Sen o okularach kolorowych symbolizuje pewne emocje, które to bardzo wpływają na stabilność psychofizyczną osoby śniącej.

Rozbite okulary widziane we śnie to zapowiedź poważnych chorób, które mogą cię w najbliższym czasie doświadczyć.

Jeżeli we śnie zgubiłeś okulary to ostrzeżenie, że w realnym życiu powinieneś bardziej zwracać uwagę na swoje rzeczy – zwłaszcza te bardzo wartościowe.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Wiktor | 5 star star star star star
u mnie znaczenie snu sie sprawdzilo. zgubilem w snie okulary a pozniej o malo co nie zgubilem portfela. dobrze ze bylem bardziej ostrozny bo musialbym zmieniac wszystkie dokumenty. moze to byla przestroga dla mnie zebym byl bardziej ostrozny

Zobacz także: