Sennik: Pies gryzie

0

Tagi:

pies gryzie kota / kot pogryziony przez psa / śnić o psie
Popularna jest opinia, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Można się spierać, ale z pewnością zwolennicy tego poglądu dominują nad przeciwnikami. Senniki podają, że oznacza on towarzysza, wierność, oddanie, szczerość, bezpieczeństwo, bezwarunkową miłość, a z drugiej strony w negatywny, kontekście także brutalność, bezwzględność, zwierzęce popędy, zdradę, strach i zakłamanie. Co może znaczyć gryzący pies w naszym śnie?
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Ewidentnie jesteś tematem czyichś plotek, jeżeli masz okazję dostrzec we śnie gryzącego czworonoga. Można tez przyjąć inne znaczenie: spotkają Cię kłopoty ze zdrowiem.
  • Jeżeli w Twoim śnie widzisz psa gryzącego Cię w nogę, zapewne czujesz, że nie jesteś obecnie w stanie zachować równowagi w swoim życiu. Brak Ci pewność w nowej sytuacji, w której się znajdujesz albo cierpisz na brak chęci do działania.
  • Zgodnie z inną interpretacją pojawienie się gryzącego psa może oznaczać, że w przeszłości Twoja druga połówka Cię zdradziła, jednakże spotkało ją wybaczenie z Twojej strony. Każdy mądry człowiek powinien wyciągać wnioski, dlatego wykazuj się spostrzegawczością i polegaj na tym, co mówi Ci intuicja.
  • Bycie atakowanym przez psa we śnie zwiastuje, że w Twoim życiu pojawią się jakieś komplikacje. Ponadto motyw ten może wskazywać, że nie radzisz sobie z własnym uzależnieniem.
  • Rozwścieczony pies z zębami na wierzchu jako przedmiot marzeń sennych pokazuje Twoje największe lęki i obawy. Senniki podają też inne znaczenie dotyczące wewnętrznego konfliktu, który toczy się pomiędzy Twoimi pragnieniami a rozumem.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Zobacz także: