Sennik: Pies i kot

0

Tagi:

pies i kot / sen o psie / sen o kocie
Często mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel dla człowieka. Można się spierać, ale z całą pewnością zwolennicy tego poglądu przeważają nad przeciwnikami. Jest on bardzo towarzyski z natury. Według senników symbolizuje on wiernego i przyjaźnie nastawionego przyjaciela, oddanie, autentyczność, bezpieczeństwo. Jeżeli zaś weźmiemy pod lupę kota, nie będziemy już pewni twierdzenia, że może on być najlepszym ludzkim przyjacielem. Owszem, potrafi być przyjazny, jednak w zdecydowanej mierze każdy kot to chodzący indywidualista. Pojawiający się we śnie reprezentuje odmienność, inteligencje, kreatywność, samodzielność, a z drugiej strony także przewrotność, fałszywość i egoizm. Jak więc odczytywać sen o psie oraz kocie?
Szczegółowe znaczenie snu:

  • Przy badaniu snu o tych zwierzętach należy pamiętać o ich sennej symbolice i znanych cechach tych stworzeń. Najogólniej rzecz ujmując pies i kot w Twoim śnie to ludzie otaczający Cię w życiu.
  • Warto wrócić pamięcią do tego, jak zachowywały się te stworzenia w stosunku do siebie w Twoim śnie. Przeciwstawne nastawienie może być symbolem ludzi w Twoim otoczeniu, którzy są złowrogo nastawieni względem siebie. Należy uważać, dlatego że ich zatargi mogą sprawić, że wpadniesz w jakieś problemy.
  • Jeżeli te wyśnione zwierzęta są nam znajome, oznacza to, że te osoby które, symbolizuje kot i pies, również będą przez nas znane.
  • Nieznany kot oraz pies jako przedmiot marzeń sennych odnosi się do ludzi, których odkryjemy i poznamy dopiero w przyszłości. Niestety będą oni w stanie uczynić Twoje życie skomplikowanym.
  • Ludzie dookoła będą odbierać Cię pozytywnie, jeżeli śnisz o psie, który ma pozytywne nastawienie do kota.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Zobacz także: