sennik: Pokój

0

Tagi:

sen o pokoju / pokój sennik / ciemny pokój sennik / znaczenie snu o pokoju / pusty pokój sennik / mały pokój sennik
Pokój widziany we śnie symbolizuje nasze relacje z otoczeniem oraz stan umysłu. Wskazuje również na przyszłość finansową, jest wyrazem opieki i troski. Sen o pokoju oznacza podejście do życia i jest wskazówką do podejmowania pewnych działań.

Pusty pokój wróży obniżoną produktywność w pracy lub monotonię w związku. Kiedy jest on zamknięty, jesteś samotny i brak Ci wsparcia innych. Jeśli jest otwarty, przygotuj się na odwiedziny gości. Jasny pokój zwiastuje uroczyste wydarzenie. Przestronny i duży to znak, że czekają Cie dobre perspektywy finansowe. Sen o pokoju bardzo małym oznacza trudności finansowe. Pokój hotelowy zapowiada romantyczną przygodę. Pokój nauczycielski to symbol problemów i nieporozumień. Pokój dziecięcy wskazuje na tęsknotę za czasami młodości, beztroski i zabawy. Według sennika pokój na poddaszu to skromne życie w przyszłości. 

Ciemny pokój oznacza czarne myśli w naszej głowie, których należy się pozbyć. Pomalowany na żółto to zachęta do korzystania z okazji. Nowy, niezamieszkały pokój oznacza przypływ energii bądź spełnianie się w nowej roli. Kiedy w pokoju widzisz ludzi, ktoś zaoferuje Ci wsparcie. Kilka pokoi we śnie to symbol bogactwa.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Zobacz także: