sennik: Pranie

1
5 Rate

Tagi:

sen o praniu / pranie sennik / znaczenie snu o praniu / pranie brudów sennik / prać ręcznie we śnie / robić pranie sennik / wieszać pranie sennik
Znaczenie snu pranie to obawy na temat pewnej osoby, która niedawno się pojawiła w Twoim życiu. Poza tym oznacza ono również obmowę i plotki, na które trzeba uważać. 

Pranie brudów symbolizuje poprawę konfliktowej sytuacji. Kiedy zanosimy brudne rzeczy do pralni, musimy szukać pomocy u przyjaciół. Sen o praniu w czystej wodzie podpowiada, by uporządkować swoje życie osobiste. Pranie w brudnej wodzie ostrzega, by uważać na oszczerstwa rzucane w naszą stronę. Według sennika pranie, które robimy to wróżba poprawy sytuacji w pracy. Ściąganie prania oznacza zawieszenie sporów. Wieszanie go jest zaś wróżbą tego, ze ktoś Cię obgaduje za plecami. 

Znaczenie snu pranie ręczne to sprawa, która przysporzy Ci wielu problemów. Wrzucanie prania do pralki oznacza zaś zaszkodzenie samemu sobie w jakiejś sprawie. Kiedy w robieniu prania pomaga Ci bliska osoba, powrócisz do jakiejś zapomnianej sprawy. Wieszanie prania na sznurkach oznacza, że masz wiele do ukrycia. Wieszanie go na dworze jest symbolem obgadywania Cię za plecami. 

Kiedy we śnie robisz pranie, ktoś na jawie może Cię bardzo zdenerwować.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


renata S. | 5 star star star star star
Mam nadzieję, ze to ta osoba od ktorej juz sie odcielam...

Zobacz także: