sennik: Sprzątanie

2
5 Rate

Tagi:

znaczenie snu sprzątać / sen o sprzątaniu / sprzątać sennik / sprzątać podwórko sennik / sprzątać pokój we śnie
Sen o sprzątaniu należy interpretować jako zapowiedź kłopotów finansowych oraz potrzebę poukładania swojego życia. Znaczenie snu sprzątać to również próby oczyszczenia swojego umysłu i podświadomości z brudów, które się w nich nagromadziły.

Kiedy sprzątasz mieszkanie, możesz spodziewać się przeprowadzki. Sprzątanie bałaganu oznacza, że podejmiesz trafną decyzję. Sprzątanie pokoju to znak, że pozbędziesz się problemów. Według sennika sprzątanie kurzu jest wróżbą, że będziesz mieć styczność z jakimś gburem. Sprzątanie odchodów oznacza, że czekają Cię nieplanowane wydatki. Jeśli sprzątasz kościół, musisz zadbać o swoje życie duchowe. Sprzątanie u kogoś jest symbolem krzywdzących plotek na Twój temat. Sprzątanie ze stołu oznacza, że czekają Cię straty materialne. 

Gdy sprzątasz podwórko, szykuj się na kłopoty i kłótnie z sąsiadami. Sprzątanie kuchni to wróżba nieprzyjemnych obowiązków. Jeśli we śnie sprzątasz piwnicę, nie uda Ci się teraz osiągnąć celu.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Komentarze


Darek12 | 5 star star star star star
Sennik z poprawnymi interpretacjami! Śniłem o sprzątaniu podwórka i teraz co chwilę są jakieś problemy z sąsiadami.
jadwigas | 5 star star star star star
wycieralam meble z kurzu. okazalo sie ze potem musialam zamknac pewien rozdzial swojego zycia. interpretacja sie niestety nie sprawdzila

Zobacz także: