Sennik: Szukać butów

0

Tagi:

szukać buty / szukanie butów / szukanie obuwia / zgubić buty / odnaleźć buty
Motyw senny poszukiwania oznacza, że odczuwamy brak lub utratę czegoś w naszym życiu, dlatego też pragniemy to znowu odnaleźć. Jest możliwe, że poszukujesz rozwiązania swojego problemu. Buty zaś symbolizują Twoją obecną pozycję społeczną.
 
  • Poszukiwanie obuwia we śnie charakteryzuje się następującym znaczenie: zgłębiasz własną tożsamość w poszukiwaniu siebie, myślisz nad właściwą drogą życiową albo usiłujesz znaleźć pomysł na własną osobę.
  • Szukanie zgubionych butów we śnie posiada następującą interpretację: musisz wreszcie zadecydować, co czego chcesz od życia. Następnie zacznij działać, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Mierz jednak siły na zamiary.
  • Szukanie jednego buta we śnie odnosi się do tego, że masz niewłaściwy stosunek do sytuacji, w której się aktualnie znajdujesz. Wskutek tego nie uda Ci się w najbliższym czasie osiągnąć zamierzonego celu. Zgodnie z inną interpretacją motyw ten może oznaczać, że chcesz mieć u swojego boku osobę, z którą będzie Cię łączyło jednakowe podejście do rzeczywistości.
  • Jeżeli w Twoim śnie zaginione buty się odnalazły, wówczas to pomyślny znak. Masz nowy pomysł na życie i dzięki temu wszystko wróciło na właściwe tory.
Zostaw swoją opinię

Dodaj swój komentarz:

Token

Zobacz także: